Nasi fizjoterapeuci

mgr Piotr Chmiel

Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu na kierunku fizjoterapia. Studia zakończył uzyskaniem tytułu magistra fizjoterapii. W pracy z pacjentami korzysta z różnych metod i technik fizjoterapeutycznych, które poznał poprzez cykl szkoleń i uczestnictwo w kursach specjalistycznych. Podczs terapii najważniejsze jest dla niego, żeby dotrzeć do pacjenta, zrozumieć istotę jego głównego problemu. Za pomocą odpowiednich narzędzi terapeutycnych starać się ten problem całkowicie wyeliminować bądź jeżeli nie będzie to możliwe, sprawić by przestał być on tak bardzo uciążliwy w codziennym funkcjonowaniu. Jego motto - odnosząc się do analogii sportowej - to: Pacjent i Terapeuta muszą grać w jednej drużynie.


mgr Agnieszka Kozicka (Kwiatkowska)

Jest absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie na kierunku fizjoterapia. Studia zakończyła uzyskaniem tytułu magistra fizjoterapii. Uczestniczyła w licznych szkoleniach i kursach specjalistycznych, a poznane tam metody i techniki fizjoterapeutyczne wykorzystuje w pracy z pacjentem. Podczs terapii najważniejsze jest dla niej, aby skoncentrować się na konkretnym problemie pacjenta i wykorzystując odpowiednie narzędzia terapeutyczne starać się go całkowicie wyeliminować, bądź jeżeli nie będzie to możliwe, sprawić by stał się mniej uciążliwy w codziennym życiu. Jej motto to: Nasze zdrowie w naszych rękach. Każda chwila to szansa, aby wszystko zmienić.

mgr Magdalena Jonczyk (Stańczak)

Jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu na kierunku fizjoterapia. Studia zakończyła uzyskaniem tytułu magistra fizjoterapii. W pracy z pacjentami korzysta z różnych metod i technik fizjoterapeutycznych, które poznała poprzez cykl szkoleń i uczestnictwo w kursach specjalistycznych.
mgr Weronika Leśniak (Gera)

Jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie na kierunku fizjoterapia. Studia zakończyła uzyskaniem tytułu magistra fizjoterapii.